Kolejna inwestycja w gm. Złota

Kilka dni temu informowaliśmy o rozstrzygniętym przetargu na budowę boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Placówek Oświatowych w Złotej, a dziś możemy przedstawić kolejną inwestycję która będzie realizowana w naszej gminie. Tym razem będzie ona skierowana, przede wszystkim do nieco starszych naszych mieszkańców, z południowych miejscowości naszej Małej Ojczyzny - Remont pomieszczeń z przeznaczeniem na Klub Senior+ w Pełczyskach oraz jego wyposażenie.

Klub Senior +

Projekt zakłada przeprowadzenie kompleksowych prac budowlanych obejmujących m.in. stolarkę okienną i drzwiową, modernizację łazienek, instalację nowoczesnego ogrzewania, a także wyposażenie lokalu w niezbędny dla Klubu sprzęt.

Będzie to trzeci po Złotej i Chrobrzu, Klub Senior+ w gminie Złota.

Jeśli chcesz zapoznać się z ofertą Klubów Senior + to zapraszamy na ich strony internetowe w serwisie facebook:

Źródło: Urząd Gminy Złota.

Prośba do rolników o wypełnienie ankiety

Jako Polska Fundacja Przemysłu Kosmicznego postanowiliśmy przygotować raport dotyczący popularności rolnictwa precyzyjnego w polskich gospodarstwach rolnych. Do przygotowania tego raportu niezbędne jest uzyskanie informacji o tym czy mieszkańcy Państwa gmin wykorzystują tę technologie. W celu uzyskania przedmiotowych informacji przygotowaliśmy krótkie badanie. Badanie to jest anonimowe, a jego wypełnienie trwa mniej niż 60 sekund. Jest ono przeznaczone dla osób prowadzących własne gospodarstwo rolne.

Link do badania:

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o udostępnienie naszego badania w lokalnych społecznościach. Umożliwi to nam opracowanie stosownego raportu dotyczącego zainteresowania oraz wykorzystywania technologii kosmicznych polskich gospodarstwach rolnych w sposób wiarygodny. Uważamy, ze rolnictwo precyzyjne z wykorzystywaniem narzędzi satelitarnych odgrywa obecnie istotną rolę w rozwoju rolnictwa, dlatego sprawa jest bardzo ważna.