Jesienna rozgrzewka

#jesiennywarmup konkurs organizowany przez  Społecznośc SKS i jej ambasadorkę, Annę Lewandowską

"Sport jedną z dróg do pokonywania barier", Pamiętaj, nawet jeśli nie masz już siły, to nigdy nie trać w sobie ducha walki,nawet jeśli wiele razy upadłeś w końcu upada się, żeby wstać. Film kierujemy do wszystkich, którzy na co dzień mimo wielu obowiązków szkolnych czy zawodowych znajdują czas na aktywne spędzanie wolnego czasu, oraz  wielu innych, którym brakuje silnej woli w budowaniu sprawności fizycznej.

Szkoła jest pierwszym miejscem na drodze do rozwijania sprawności fizycznej, kształtowania charakteru, poznawania zasad Fair play, oraz integracji z rówieśnikami. Miejscem w którym uczymy się systematyczności, poznajemy gry indywidualne i zespołowe, oraz zdobywamy pierwsze sukcesy i porażki. Poznajemy to wszystko, poprzez zajęcia z wychowania fizycznego, oraz popołudniowe pozalekcyjne zajęcia SKS.

Źródło: https://zpozlota.edupage.org

POWRÓT DO ZDROWIA - POWRÓT DO PRACY

ePraca - aplikacja dla szukających pracy

Szukasz pracy? Dzięki nowoczesnej aplikacji ePraca znajdziesz ją szybciej i łatwiej! Uzyskasz bezpłatny dostęp do informacji o tysiącach ofert z całej Polski, targach i giełdach pracy oraz innych wydarzeniach organizowanych przez urzędy pracy.

Od teraz korzystanie z informacji o ofertach pracy dostępnych w Centralnej Bazie Ofert Pracy (https://oferty.praca.gov.pl/) będzie łatwiejsze i wygodniejsze.

Jakie informacje w aplikacji ePraca?

ePraca

Aplikacja umożliwi przeglądanie ofert pracy pochodzących z:

1. Powiatowych urzędów pracy,
  2. Wojewódzkich urzędów pracy,
  3. Ochotniczych Hufców Pracy.

Każdego dnia w ePracy dostępnych będą dziesiątki tysięcy ofert pracy oraz setki wydarzeń (targów pracy, giełd pracy, szkoleń, grupowych porad zawodowych itd.).

Nowoczesne funkcjonalności aplikacji ePraca

ePraca

• Wyskakujące powiadomienia – informacje o nowy ofertach, szkoleniach, targach, etc.,
  • Miejsca, lokalizator GPS – wyszukiwanie w okolicy, prezentacja na mapie, wyznaczanie mapy dojazdu,
  • Połączenia telefoniczne – natychmiastowe wykonywanie połączeń, wysyłanie SMS/email,
  • Kalendarz – zapisywanie terminów spotkań lub zaplanowanych wydarzeń (targów, szkoleń, etc.),
  • Kontakty – zapisywanie danych kontaktowych,
  • Mechanizmy podpowiedzi i wyszukiwania,
  • Połączenia - bezpośrednie przywołanie numeru telefonu i wywołanie połączenia telefonicznego,
  • Konta - proste przywołanie adresu email i wysłanie poczty elektronicznej,
  • Subskrypcje – zapisane kryteria wyszukiwania ofert pracy i wydarzeń,
  • Publikacja ofert pracy i wydarzeń w charakterze postów na kontach użytkowników w portalach społecznościowych,

Jak zainstalować aplikację ePraca?

Aplikację można pobrać bezpłatnie w sklepie Google Play na urządzenia mobilne z systemem Android.

Button Google Play

W kolejnym etapie aplikacja zostanie udostępniona również na urządzenia z systemem iOS w AppStore.