Porządek obrad - Sesja Rady Gminy

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie
Zjawiska Silny wiatr
Obszar województwo świętokrzyskie powiat pińczowski
oraz powiaty: buski, jędrzejowski, kazimierski, Kielce, kielecki, konecki, opatowski,
ostrowiecki, sandomierski, skarżyski, starachowicki, staszowski, włoszczowski
Sytuacja meteorologiczna Miejscami notowane są porywy do 60 km/h, w kolejnych godzinach możliwe porywy do około 75 km/h, z kierunków zachodnich

Ważna informacja! Beneficjenci instalacji fotowoltaicznych

[AKTUALNOŚCI]

W związku z licznymi pytaniami dot. ubezpieczenia instalacji fotowoltaicznych oraz po prośbach beneficjentów, Urząd Gminy Złota, podjął decyzję o kontynuowaniu ubezpieczenia zbiorowego. Polisa obejmuje instalacje powstałe od 2017 roku.

Przypominamy osobom, które założyły instalacje fotowoltaiczne w 2017 roku (I tura), że obowiązujące ubezpieczenie instalacji obowiązywało do 30.06.2022 r. (zgodnie z umowami które są w posiadaniu beneficjentów), Urząd Gminy Złota przedłużył okres obowiązywania ubezpieczenia do 31.12.2022 r. Jednak od tej daty należy we własnym zakresie podpisać polisę.

Szczegółowe informacje w tej sprawie można uzyskać pod numerem tel. 41 356 16 33 wew. 26.

Komunikat meteorologiczny z godz. 06:31 dnia 05.01.2023

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie
Zjawiska Silny wiatr
Obszar województwo świętokrzyskie powiat pińczowski