Zaproszenie dla rolników na spotkanie informacyjno-szkoleniowe

Dyrektor Świętokrzyski Oddział Regionalny ARIMR Kielce Józef Cepil zaprasza wszystkich rolników z powiatu pińczowskiego do udziału w spotkaniach informacyjno-szkoleniowych na temat nowych zasad przyznawania płatności w ramach systemu wsparcia bezpośredniego w odniesieniu do nowej, unijnej perspektywy finansowej. Projekt organizowany jest wspólnie z Oddziałem Terenowym Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Kielcach.

Data: 20.03.2023 (poniedziałek) godz.13:00.

Miejsce: Złota
Sala w Bibliotece Gminnej,  ul. Parkowa 8

Poruszymy sprawy związane z pomocą finansową dla Kół Gospodyń Wiejskich, sprawy związane z Identyfikacją i Rejestracją Zwierząt (IRZ) a także przypomnimy Państwu o najbliższych terminach, kwotach i zasadach naboru wniosków w ramach działań premiowych i inwestycyjnych. Ze strony KRUSu zostanie omówiony temat wpływu odżywiania na dobrostan i zdrowie rolników oraz ich domowników.

Międzypokoleniowe warsztaty

Klub Senior+ w Chrobrzu zaprasza na Międzypokoleniowe warsztaty  szydełkowania, które odbędą się 22.03.2023 (środa) o godz. 16:00.  Organizator zapewnia dostęp do narzędzi i potrzebnych materiałów.

szydelkowanie

Bitwa Regionów

Zapraszamy do wzięcia udziału w eliminacjach do Konkursu Kulinarnego dla KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH zgłoszenia do 31 marca 2023.

bitwa

Tymczasowy Punkt Informacyjny – Zeznania Podatkowe za 2022 rok w siedzibie Urzędu Gminy Złota

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Pińczowie uprzejmie informuje, że we współpracy z Wójtem Gminy Złota, organizuje w dniu 23 marca 2023 roku w siedzibie Urzędu Gminy Złota Tymczasowy Punkt Informacyjny – Zeznania Podatkowe 2022 rok.

W tym dniu w godzinach od 9:00 do 12:00 pracownicy Urzędu Skarbowego w Pińczowie będą służyli pomocą udzielając wszelkich informacji oraz instruktażu przy przesyłaniu elektronicznie zeznań podatkowych, a także fachową pomocą z zakresu korzystania z ulg i odliczeń podatkowych przy rozliczaniu dochodów za 2022 rok.

Udzielą również informacji w zakresie korzystania z usług e-Urzędu Skarbowego oraz umawiania wizyt w urzędzie przez Internet.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy