Harmonogram dyżurów 2024 r.

Informacja Urzędnika Wyborczego Gminy Złota o miejscu, czasie i terminie zgłaszania przez komitety wyborcze kandydatów do składów obwodowych komisji wyborczych w wyborach samorządowych zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 roku.

Wielkanocne warsztaty dla Seniorów

Klub SENIOR+ w Pełczyskach zaprasza Seniorów (osoby 60+) z terenu Gminy Złota na świąteczne warsztaty rękodzielnicze pt. „Ozdoby wielkanocne – Sznurkowe”. Udział w zajęciach bezpłatny.

Zajęcia odbywać się będą w środę, 13 marca 2024r. od godz. 10:00 w budynku Klubu Senior+ w Pełczyskach.

Przyjdź i stwórz zachwycające rękodzieło!

ozdoby

Cytologia za 1 zł

Z okazji wyjątkowego święta jakim niewątpliwie jest Dzień Kobiet. W dniu 8 marca (piątek) od godziny 6:00-11:00 cytologia w cenie 1 zł. Serdecznie zapraszamy do naszego punktu w Kazimierzy Wielkiej, ul Partyzantów 5.

cytologia

Wykaz nieruchomości...

Nieruchomości stanowiących własność Gminy Złota przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego