Klub SENIOR+ w Złotej zaprasza na spotkanie w ramach akcji "Bezpieczny Senior"

Klub SENIOR+ w Złotej zaprasza na spotkanie w ramach cyklu wykładów i  szkoleń pt. "Bezpieczny Senior".

Temat: Bezpieczeństwo osób starszych - spotkanie z dzielnicowym.

Szczegóły na plakacie poniżej.

bezpieczny

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 71

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie
Zjawisko/stopień zagrożenia Burze/ 2
Obszar województwo świętokrzyskie powiat pińczowski
Ważność od godz. 18:00 dnia 19.06.2024 do godz. 02:00 dnia 20.06.2024
Przebieg Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu od 30 mm do
40 mm, oraz porywy wiatru do 90 km/h, lokalnie do 110 km/h. Możliwy grad.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%) 85%

Bezpieczne wakacje

Zbliżają się wakacje, więc najwyższa pora, aby pomyśleć o odpoczynku. Jest to bowiem czas zabaw, wyjazdów. Przyjemnie jest spędzać czas w górach, nad morzem, jeziorem, czy na własnym podwórku. Żeby były to miło spędzone dni musimy jednak pamiętać o pewnych zasadach bezpieczeństwa.

Jak co roku dzieci z grup przedszkolnych: Motylki, Biedronki i Pszczółki przypomniały sobie te zasady, dzięki którym, wakacje będą bezpieczne. Przedszkolaki odwiedzili funkcjonariusze z KPP w Pińczowie panowie: asp. Paweł Machynia i asp.szt. Konrad Skóra, którzy przeprowadzili z dziećmi rozmowę na temat, w jaki sposób spędzać bezpiecznie i miło czas, a czego należy unikać, aby wakacyjne zabawy dostarczyły niezapomnianych wrażeń. W czasie spotkania został przypomniany także numer alarmowy. Największą atrakcją dla  maluchów było zobaczenie z bliska radiowozu policyjnego.

Przedszkolaki w lipcu mają jeszcze zajęcia w przedszkolu, jednak już teraz wszystkim małym i dużym życzymy spokojnych, radosnych, udanych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

Tekst: Anna Kowalska. Zdjęcia: Katarzyna Marzec, Renata Magdziarz.

bezpieczne bezpieczne