Ciepłe mieszkanie - nabór wniosków

Ogłoszenie o naborze wniosków o dofinansowanie

GMINA ZŁOTA

w ramach Programu Priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie” ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej udostępnionych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.

Termin naboru (składania) wniosków: od 20.06.2024 r. do 31.08.2024 r.

Informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy w Złotej, pokój 2a lub pod nr tel. 600 553 185.

(-) Wójt Gminy Złota

Wniosek i inne dokumenty dotyczące programu do pobrania: [CZYTAJ]

Piesek - czy komuś nie zaginął?

W Nieprowicach błąka się piesek. Czy komuś nie uciekł?

Kontakt: 41 356 16 33 wew. 16.

PIESEK

Rodzina to jest siła - relacja wideo

Zostaliśmy "Złotą Szkołą NBP"

Miło nam poinformować, że nasza szkoła - ZPO Złota, zdobyła  Certyfikat  potwierdzający otrzymanie tytułu „Złotej Szkoły NBP”.

Wykonaliśmy wszystkie zadania zlecone prze NBP a były to: lekcje z ekonomią, warsztaty uczniowskie i organizacja szkolnej debaty.

Nasza drużyna liczyła 9 uczniów z klasy VII:

1. Kornelia Kabat

2. Wiktor Litwiński

3. Joanna Lozia

4. Wiktoria Marzec

5. Wiktoria Nowak

6. Karina Pieterwas

7. Antonina Purchla

8. Kamila Wójcik

9. Paweł Ziółkowski

Naszymi opiekunami byli:, p. Mirosława Nowak-Wawrecka, p. Marek  Purchla, p. Renata Wojas

Założyliśmy że Program Złote Szkoły będzie super przygodą i jednocześnie świetnym przykładem nauki przez zabawę i tak się stało. Pomimo zmęczenia  ogromem  pracy jesteśmy bardzo szczęśliwi, że komisja doceniła nasze starania i przyznała naszej placówce to prestiżowe wyróżnienie.

Tekst: R. Wojas. Zdjęcia: M. Nowak-Wawrecka, ZPO Złota