APEL DO SOŁTYSÓW w CAŁEJ POLSCE !

Opublikowano: 24 września, 2020

Szanowni Państwo bardzo was proszę jako wasza koleżanka sołtyska sołectwa Cieszeniewo o pomoc dla naszego małego mieszkańca, a także mojego małego sąsiada, który choruje na poważną chorobę SMA , w naszym rejonie działamy wszyscy zbieramy na najdroższy lek świata, ponad 10 milionów złotych. Mamy wolontariuszy, którzy pomagają Kajtusiowi, organizujemy pikniki w naszych sołectwach, miastach, sprzedajemy ciasta , pierogi, licytujemy na str www.siepomaga.pl/licytacjiedlakajtka jednak jest nas za mało by tyle uzbierać .Goni nas czas bo chłopiec rośnie mamy mało czasu. Prosimy was udostępniajcie ten link dalej w wasze rejony, liczy się każda wpłata nawet złotówka, liczy się każdy pomysł. BĘDZIEMY WAM BARDZO WDZIĘCZNI. Drodzy sołtysi połączmy się w sile i pomóżcie nam małemu sołectwu rozpowszechnić informację o pomocy dla naszego małego chłopca.https://www.siepomaga.pl/dzielny-kajtus

Wielka prośba o udostępnienie,na waszej stronie ,pozdrawiam Basia.

menu-circlecross-circle