Bezpieczne wakacje

Opublikowano: 19 czerwca, 2024

Zbliżają się wakacje, więc najwyższa pora, aby pomyśleć o odpoczynku. Jest to bowiem czas zabaw, wyjazdów. Przyjemnie jest spędzać czas w górach, nad morzem, jeziorem, czy na własnym podwórku. Żeby były to miło spędzone dni musimy jednak pamiętać o pewnych zasadach bezpieczeństwa.

 Jak co roku dzieci z grup przedszkolnych: Motylki, Biedronki i Pszczółki przypomniały sobie te zasady, dzięki którym, wakacje będą bezpieczne. Przedszkolaki odwiedzili funkcjonariusze z KPP w Pińczowie panowie: asp. Paweł Machynia i asp.szt. Konrad Skóra, którzy przeprowadzili z dziećmi rozmowę na temat, w jaki sposób spędzać bezpiecznie i miło czas, a czego należy unikać, aby wakacyjne zabawy dostarczyły niezapomnianych wrażeń. W czasie spotkania został przypomniany także numer alarmowy. Największą atrakcją dla  maluchów było zobaczenie z bliska radiowozu policyjnego.

Przedszkolaki w lipcu mają jeszcze zajęcia w przedszkolu, jednak już teraz wszystkim małym i dużym życzymy spokojnych, radosnych, udanych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

Tekst: Anna Kowalska. Zdjęcia: Katarzyna Marzec, Renata Magdziarz.

bezpieczne bezpieczne

menu-circlecross-circle