Bieg Kryptonim Szare Szeregi

Opublikowano: 20 września, 2021

Informujemy, ze w dniu 26 września 2021 r organizowany jest bieg Kryptonim Szare Szeregi. Bieg prowadzony jest ku pamięci Młodych Bohaterów.

Do pokonania są dwa dystanse. Pierwszy 9390 oraz drugi 1930. Krótszy dystans skierowany jest do osób niepełnoletnich. Celem jest pokonanie leśnej trasy. Każdy zawodnik po przekroczeniu mety otrzyma medal bez względu na wynik.
Prowadzony jest elektroniczny pomiar czasu i uczestnicy będą mieli możliwość sprawdzenia w jakim czasie pokonali wyznaczony odcinek.
Koszt wzięcia udziału w biegu zarówno pierwszym jak i drugim to 29,90 zł każdy zawodnik otrzyma pakiet startowy zawierający koszulkę.
Po biegu wszyscy otrzymają wojskowa grochówkę oraz będą mogli usmażyć kiełbaskę na ognisku i zaśpiewać z harcerzami, którzy będą przygrywali na gitarze tworząc piękny klimat.
Zachęcamy do ogłoszenia tej informacj Szkola i zapisania jak największej ilości uczniów.
Twórzmy i wspierajmy się w tak ważnych inicjatywach. Przypominający młodemu pokoleniu o młodzieży, która musiała walczyć w ich wieku.
Organizatorem imprezy jest fundacja Wychowanie przez Sport w Warszawie Współorganizatorami są Nadleśnictwo, ZHP. Wydarzenie koordynuje trener Biegam Bo Lubię Kielce Wioleta Jonczyk.
Miejsce: Kielce Las Państwowy przy Al Na Stadion (Altana)
Więcej informacji w wydarzeniu na fb Bieg Kryptonim Szare Szeregi Kielce.
menu-circlecross-circle