Ciepłe mieszkanie - nabór wniosków

Opublikowano: 20 czerwca, 2024

Ogłoszenie o naborze wniosków o dofinansowanie

GMINA ZŁOTA

ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie na wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych na terenie Gminy Złota

w ramach Programu Priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie” ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej udostępnionych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.

Termin naboru (składania) wniosków: od 20.06.2024 r. do 31.08.2024 r.

Informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy w Złotej, pokój 2a lub pod nr tel. 600 553 185.

(-) Wójt Gminy Złota

Wniosek i inne dokumenty dotyczące programu do pobrania: [CZYTAJ]

menu-circlecross-circle