ePraca - aplikacja dla szukających pracy

Opublikowano: 25 listopada, 2021

Szukasz pracy? Dzięki nowoczesnej aplikacji ePraca znajdziesz ją szybciej i łatwiej! Uzyskasz bezpłatny dostęp do informacji o tysiącach ofert z całej Polski, targach i giełdach pracy oraz innych wydarzeniach organizowanych przez urzędy pracy.

Od teraz korzystanie z informacji o ofertach pracy dostępnych w Centralnej Bazie Ofert Pracy (https://oferty.praca.gov.pl/) będzie łatwiejsze i wygodniejsze.

Jakie informacje w aplikacji ePraca?

ePraca

Aplikacja umożliwi przeglądanie ofert pracy pochodzących z:

1. Powiatowych urzędów pracy,
  2. Wojewódzkich urzędów pracy,
  3. Ochotniczych Hufców Pracy.

Każdego dnia w ePracy dostępnych będą dziesiątki tysięcy ofert pracy oraz setki wydarzeń (targów pracy, giełd pracy, szkoleń, grupowych porad zawodowych itd.).

Nowoczesne funkcjonalności aplikacji ePraca

ePraca

• Wyskakujące powiadomienia – informacje o nowy ofertach, szkoleniach, targach, etc.,
  • Miejsca, lokalizator GPS – wyszukiwanie w okolicy, prezentacja na mapie, wyznaczanie mapy dojazdu,
  • Połączenia telefoniczne – natychmiastowe wykonywanie połączeń, wysyłanie SMS/email,
  • Kalendarz – zapisywanie terminów spotkań lub zaplanowanych wydarzeń (targów, szkoleń, etc.),
  • Kontakty – zapisywanie danych kontaktowych,
  • Mechanizmy podpowiedzi i wyszukiwania,
  • Połączenia - bezpośrednie przywołanie numeru telefonu i wywołanie połączenia telefonicznego,
  • Konta - proste przywołanie adresu email i wysłanie poczty elektronicznej,
  • Subskrypcje – zapisane kryteria wyszukiwania ofert pracy i wydarzeń,
  • Publikacja ofert pracy i wydarzeń w charakterze postów na kontach użytkowników w portalach społecznościowych,

Jak zainstalować aplikację ePraca?

Aplikację można pobrać bezpłatnie w sklepie Google Play na urządzenia mobilne z systemem Android.

Button Google Play

W kolejnym etapie aplikacja zostanie udostępniona również na urządzenia z systemem iOS w AppStore.