Festyn Rodzinny - zapraszamy

Opublikowano: 13 sierpnia, 2021

W ramach ogólnopolskiej kampanii informacyjnej  akcji „Szczepimy się!”, w niedzielę 22 sierpnia odbędzie się na stadionie w Złotej Festyn Rodzinny. Na uczestników czekać będzie moc atrakcji, zarówno dla najmłodszych jak i dla tych nieco starszych.

O godzinie 14:00 planowany jest początek pikniku. Dzieci będą mogły bawić się na dmuchańcach, różnego rodzaju zjeżdżalniach, a także  wziąć udział w grach i zabawach prowadzonych przez animatora. To tylko niektóre z niespodzianek przygotowanych tego dnia, które nie pozwolą się nudzić przez całe popołudnie.

Godzina 16:00 to początek bloku artystycznego, podczas którego zobaczymy występy artystycznych talentów z gm. Złota, a także programy artystyczne przygotowane przez zespoły; „Pełczyszczan”, „Olbryszan”, „Złocowianek”. Następnie bawić nas będzie zespół MILTON, który również poprowadzi zabawę  taneczną do białego rana. W między czasie, bo o godz. 20:00, wystąpi gwiazda wieczoru zespół MENELAOS, królowie tik-toka, autorzy takich hitów jak „Zarąbista para”, „Sztos”, „Brunetka i Blondynka” i wiele innych przebojów z gatunku muzyki disco-polo, dance oraz pop.

Na placu dostępne będą stoiska Koła Gospodyń Wiejskich, a także stoisko Samorządowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Złotej oraz Urzędu Gminy Złota, na którym będzie można się zarejestrować na szczepienie przeciwko COVID-19.

W tym samym dniu o godz. 15:00 w kościele parafialnym pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Złotej Pińczowskiej  odprawiona zostanie msza święta w intencji rolników i ich rodzin.

Serdecznie zapraszamy!

szczepimy się

menu-circlecross-circle