Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze

Opublikowano: 8 lipca, 2024

W niedzielne popołudnie, na stadionie w Złotej odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze. Wzięło w nich udział 7 ekip senorskich i 2 MDP. Drużyny młodzieżowe oraz seniorzy rywalizowali w sztafecie oraz zadaniu bojowym.

Końcowe klasyfikacje przedstawiają się następująco.

Seniorzy:

  1. OSP Złota I
  2. OSP Miernów
  3. OSP Probołowice
  4. OSP Chroberz
  5. OSP Nieprowice
  6. OSP Złota II
  7. OSP Stawiszyce

MDP dziewczęta

  1. MDP Złota

MDP chłopcy

  1. MDP Złota

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomu, nagrody, a najlepsze zespoły seniorskie efektowne puchary ufundowane przez samorząd Gminy Złota, które wręczył wójt gminy Złota Waldemar Podsiadło.

Opiekę sędziowską sprawowali strażacy z PSP Pińczów; przewodniczący komisji sędziowskiej mł. bryg. Marcin Żarek, mł. bryg. Sebastian Koziara, asp. szt. Piotr Wojniak, mł. bryg. Grzegorz Bucki, mł. asp. Artur Karasek, mgr Anna Jaros. Nat prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała Jolanta Fichtel - pracownik UG, kierownik USC. Wszystkim zespołom gratulacje złożył obecny na zawodach prezes Zarządu Gminnego OSP RP Tadeusz Sułek. Spikerem zawodów był p. Marek Purchla.

osp zlotaOSP Złota - zwycięzcy zawodów

osp nieprowiceOSP Nieprowice - piąta drużyna zawodów.

menu-circlecross-circle