Konkurs dla uczniów i dorosłych

Opublikowano: 6 października, 2021

Serwis www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza do udziału w konkursie Angielski Mistrz Wypracowań!

Tym razem zmagania uczestników będą opierały się na objaśnianiu zagadnień z tego popularnego języka obcego. Ale uwaga! Organizator oczekuje, że prace konkursowe pisane będą w języku polskim, tak aby mogły stanowić faktyczną pomoc dla osób uczących się języka angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów należy pisać po angielsku. Wśród tematów wypracowań znajdują się łatwe i trudne słowa, potoczne zwroty oraz czasy i inne zagadnienia z gramatyki.

Warto wspomnień, że uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opisać (z dostępnej, obszernej listy), ale także nagrody, które zdobędą w zamian za wysoką pozycję w rankingu (do określonej wartości). Organizator nagrodzi aż 50 najlepszych uczestników! Ponadto przewidziane zostały nagrody gwarantowane za zgromadzenie określonej liczby punktów.

Konkurs właśnie wystartował i potrwa do 5.12.2021 r.

Udział może wziąć udział każdy, bez względu na wiek, a przygotowane tematy umożliwiają udział osobom na różnych poziomach zaawansowania. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan
Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

menu-circlecross-circle