Konkurs „Koło ARiMR – w sercu wsi”

Opublikowano: 17 września, 2020

UWAGA, KONKURS Z NAGRODAMI.
„Koło ARiMR – w sercu wsi”
KGW!!! Zapraszamy Was do udziału!

Z olbrzymią przyjemnością informujemy, że dyrektor Świętokrzyski Oddział Regionalny ARIMR Kielce Józef Cepil ogłasza konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich z terenu województwa świętokrzyskiego. Korzystasz z pomocy finansowej z ARiMR? Nagraj krótki film i pokaż, co można zrobić za te pieniądze!

Celem Konkursu jest spopularyzowanie aktywnej działalności Kół Gospodyń Wiejskich na rzecz lokalnych społeczności wiejskich; promocja wsparcia dla KGW z budżetu państwa i efektów udzielanej pomocy finansowej, zachęcenie do tworzenia nowych organizacji i rejestracji ich w Krajowym Rejestrze KGW.

W Konkursie przewidziano oczywiście nagrody rzeczowe.

Nagrodzimy kreatywność i jakość. Czekają baaaardzo atrakcyjne nagrody!
I miejsce warte będzie 2000 zł;
II miejsce – 1200,
III - 800 zł.

Miło nam poinformować Państwa, że patronat nad Konkursem objął prezes #ARiMR Tomasz Nowakowski

Regulamin i dokumenty do pobrania na stronie: https://www.arimr.gov.pl/serwis-prasowy/tam-bylismy/artykuly/swietokrzyskie-zachecamy-do-udzialu-w-konkursie-pt-kolo-arimr-w-sercu-wsi.html