„Lekcja w kinie” – wyjazd do BSCK

Opublikowano: 11 kwietnia, 2023

3 kwietnia uczniowie klas I-III wzięli udział w multimedialnej „lekcji w kinie” zorganizowanej w Busku przez Centrum Edukacji Filmowej z Wołomina. Podczas lekcji dzieci dowiedziały się jak powstają filmy animowane i na czym polega praca animatora. Miały też możliwość samodzielnie wykonać prostą animację oraz wspólnie zaśpiewać piosenkę z filmu „Król lew”. Zajęcia prowadzone przez zawodowego aktora wzbudziły duże zainteresowanie. Dodatkową atrakcją dla uczniów była projekcja filmu animowany pt. ”Urwis”. Wszyscy z zapartym tchem śledzili losy sympatycznego szczeniaka, który po stracie swojej pani przeżył wiele ciekawych i niebezpiecznych przygód. Na szczęście piesek znalazł nowych przyjaciół i opiekunkę, która pokochała go całym sercem.

Wyjazd dostarczył wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń. Było to świetne połączenie edukacji z rozrywką.

czytanie czytanie

menu-circlecross-circle