Lodowa Baśń Niezwykłe przygody Sindbada żeglarza

Opublikowano: 9 maja, 2023

Każdy zna opowieść o Sindbadzie Żeglarzu, który podczas swych niezwykłych podróży przeżył wiele niebezpiecznych, ale i ekscytujących przygód. Zawsze udawało mu się wychodzić cało z opresji, a ciekawość świata i wiara w Allacha motywowały go do podejmowania nowych wyzwań. Tym razem historię Sinbada na motywach baśni Bolesława Leśmiana obejrzeliśmy  w wersji „lodowej”. Podobnie jak młodsi uczniowie naszej szkoły, tak uczniowie klas IV-VIII pod opieką nauczycieli i wychowawców wybrali się do Krakowa na stadion Cracovia, gdzie mieli okazję uczestniczyć we wspaniałym widowisku – Rewii na lodzie pt. Lodowa Baśń Niezwykłe przygody Sindbada żeglarza. Wydawać by się mogło, że ta historia zaciekawi jedynie najmłodszych. Nic bardziej mylnego, młodzież naszej szkoły z zachwytem  oglądała lodowa widowisko, świetnie się przy tym bawiąc. Radość ze wspólnie spędzonego czasu nie opuszczała naszych uczniów aż do końca wycieczki.

Opiekunami na wycieczce byli:

Małgorzata Gołuszka

Agnieszka Bystrzanowska

Halina Wojtasik

Ks. dr Grzegorz Kaliszewski

Robert Semieniec

Mirosława Nowak-Wawrecka

Tekst i zdjęcia: Mirosława Nowak-Wawrecka, ZPO Złota

lodowa
lodowa
menu-circlecross-circle