Międzynarodowy Dzień Tańca w Zespole Placówek Oświatowych w Złotej

Opublikowano: 9 maja, 2023

Międzynarodowy Dzień Tańca w naszej szkole został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski, Dyrekcję ZPO oraz Radę Rodziców. Włączyliśmy się do Akcji #tańczMY ogłoszonej przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Kuratorium Oświaty w Kielcach. Dwudziestego ósmego kwietnia 2023 r. hala sportowej ZPO w Złotej stała się prawdziwą areną TAŃCA. Każda klasa i każda grupa przedszkolaków zaprezentowała wybrany taniec przygotowany pod czujnym okiem wychowawców.

W hali sportowej zgromadzili się rodzice, uczniowie, nauczyciele. Wszyscy z zachwytem oglądali wspaniale przygotowane układy taneczne. Pan Marek Purchla koordynator akcji zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy. Jury w składzie Małgorzata Gnacik, Ewa Judasz, Katarzyna Jach - przedstawicielki Rady Rodziców, Pani Dyrektor Mariola Warzecha, Pan Wójt Tadeusz Sułek, Pan Sekretarz Ireneusz Gołuszka zgodnie orzekło, że WSZYSCY są ZWYCIĘZCAMI! To prawda, każdy kto zatańczył zasłużył na to miano! Dźwięki muzyki porwały do tańca całą widownię. Każda klasa i oddziały przedszkolne zostały nagrodzone statuetkami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Cudowny taniec uczniów naszej udowodnił, że jest to najpiękniejsza ze wszystkich sztuk i – samo życie.

tanca

>> GALERIA ZDJĘĆ [ZOBACZ]<<

menu-circlecross-circle