Nasi orlicy zagrali ostatni turniej w sezonie 2023/2024

Opublikowano: 5 lipca, 2024

W Dobiesławicach, nasi orlicy rozegrali ostatni w sezonie 2023/2024 Turniej Ligowy w ramach rozgrywek Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w Kielcach. Na finiszu rozgrywek do rywalizacji stanęły zespoły gospodarzy Nidzicy Dobiesławice, AP Champions Busko-Zdrój i Strzelca Chroberz.

Świetna rywalizacja w duchu fair play, pokazuje że te kluby wiedzą jak szkolić młodych adeptów piłki nożnej.
Zawodnicy Strzelca Chroberz, prowadzeni przez trenera Damiana strzelili we wszystkich meczach 10 goli, tracąc jedynie 2.

Jednak najbardziej cieszy fakt, że na kolejny turniej ligowy orlików zostali powołani wyróżniający się chłopcy z drużyny żaków i poradzili sobie doskonale. Każdy zagrał dużo minut i to był główny priorytet dla naszego zespołu w tym turnieju.

Jednocześnie były to ostatnie mecze w tej kategorii wiekowej. Od sezonu 2024/2025 będą rywalizowali w młodziku młodszym. Zmienia się nie tylko kategoria wiekowa, ale również formuła rywalizacji. Będą to rozgrywki w ligowe z klasyfikacją publikowaną na portalach piłkarskich. Całkiem nowe wyzwanie przed naszymi Młodymi Lwami!

ZAPRASZAMY NA TRENINGI. Zgłoszenia pod numerem tel. 459 389 887.
Roczniki od 2016 do 2013.  Zajęcia są BEZPŁATNE!

orlik

menu-circlecross-circle