Odbierają każdą ilość odpadów!

Opublikowano: 22 kwietnia, 2021

W ostatnim czasie odnotowano w regionie wysyp „dzikich” wysypisk śmieci. Nie inaczej jest również w naszej gminie. Pisaliśmy o tym kilkukrotnie na przestrzeni minionych tygodni. Niestety sytuacja pogarsza się z każdym tygodniem. W ostatnich dniach ujawnione zostało nielegalne wysypisko w okolicach Chrobrza, przy starej drodze do Zawarży.

Zjawisko naganne, ale również mocno niezrozumiałe. Każde gospodarstwo domowe płaci za odbiór i utylizacje odpadów – KAŻDEJ ICH ILOŚCI – POWTARZAMY KAŻDEJ.

Urząd Gminy Złota stara się na bieżąco porządkować tereny zielone. Prowadzona jest obecnie ciągła akcja sprzątania gminy, ale powoli przypomina to walkę z wiatrakami. Dlatego podjęte zostały nowe środki do „walki” z osobami, które wywożą odpady w miejsca do tego nie przeznaczone.

Apelujemy też do naszych mieszkańców, jeśli widzicie że ktoś wywozi nielegalnie odpady  nie pozostajecie bierni – reagujcie. Prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Złota (tel. 41 356 16 33) lub bezpośrednio z policją (tel. 47 80 53 200). Anonimowość zapewniona.

śmieci

śmieci

śmieci

śmieci

menu-circlecross-circle