Orkiestra Marynarki Wojennej USA zagra dla polskiej publiczności- trasa koncertowa "Topside"

Opublikowano: 14 czerwca, 2023

U.S. Naval Forces Europe and Africa Band, stacjonująca we Włoszech orkiestra Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, z dumą prezentuje Topside, orkiestrę dętą w stylu nowoorleańskim. Od tętniących życiem ulic Neapolu po odległe zakątki Nigerii, Topside zahipnotyzował różnorodną publiczność na całym świecie. Trasy koncertowe muzyków stwarzają przestrzeń do wymiany kulturowej, budowania więzi i dzielenia się radością poprzez niepowtarzalne występy.

Dynamiczny repertuar Topside, przygotowany specjalnie dla rodzimej publiczności, to mieszanka tradycyjnego jazzu nowoorleańskiego, światowych hitów pop i polskich przebojów. Topside to gwarancja, że każdy znajdzie coś dla siebie. Harmonijne melodie i żywe rytmy przekraczają granice, tworząc uniwersalny język, który jednoczy wszystkich miłośników muzyki. Topside podróżuje po Europie i Afryce, grając około 100 koncertów rocznie. Rozpala publiczność kameralnych, jak i wielkich sal koncertowych oraz scen renomowanych festiwali tworząc elektryzującą atmosferę. Każde spotkanie to wyraz pasji i jakość występu na najwyższym poziomie. Wibrująca energia Topside wykracza poza granice geograficzne, przenosząc słuchaczy w niezwykłe miejsca.

Podczas tegorocznej, europejskiej trasy koncertowej Topside zatrzyma się w Polsce na dłużej. Zagra aż cztery darmowe koncerty, otwarte dla publiczności, oraz wyjątkowy, kameralny koncert dla Weteranów Powstania Warszawskiego w przededniu amerykańskiego Święta Niepodległości. W repertuarze, poza polskimi akcentami, usłyszymy między innymi znane hity Miley Cyrus oraz The Jackson Five. Topside spotka się też z publicznością poza salami koncertowymi. Zapraszamy 16 czerwca o 09:30 i 17 czerwca o 11:00 na muzyczne niespodzianki w Rynku Głównym w Krakowie.

iioo

Trasa koncertowa Topside- wstęp wolny:

17 czerwca, godzina 19:00, Tarnów, Amfiteatr Letni, Kopernika 2, 33-100 Tarnów (w razie złej pogody: Zespół Szkół Muzycznych, Lippóczy'ego 4, 33-100 Tarnów)

18 czerwca, godzina 15:00, Busko Zdrój, Muszla Koncertowa, Park Zdrojowy, 28-100 Busko-Zdrój (w razie złej pogody: Buskie Samorządowe Centrum Kultury, al. Mickiewicza 22, Busko-Zdrój)

19 czerwca, godzina 18:00, Sandomierz, Port Kultury, Portowa 24, 27-600 Sandomierz

20 czerwca, godzina 19:00, Kielce, Scena letnia przy Kieleckim Centrum Kultury, pl. Moniuszki 2B, 25-334 Kielce (w razie złej pogody: Kieleckie Centrum Kultury, pl. Moniuszki 2B, 25-334 Kielce)

U.S. Naval Forces Europe and Africa Band, Orkiestra Marynarki Wojennej USA, prezentuje: Topside - orkiestrę dęta w stylu nowoorleańskim, stacjonującą w Neapolu! Topside koncertuje w Europie i Afryce, dzieląc się miłością do tradycyjnego jazzu, nowoczesnego popu i znanych przebojów. Dołącz do nas w ekscytującej muzycznej podróży, która przekracza granice, porywa rytmem i wibrującą energią używając muzyki jako uniwersalnego języka, który jednoczy nas wszystkich!

orkiestra

menu-circlecross-circle