Partnerstwo publiczno-prywatne

Opublikowano: 28 lutego, 2022

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od początku stycznia 2022 roku, w Głównym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Kielcach, udzielane są konsultacje dotyczące partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP). Podczas konsultacji wyjaśnimy, czym jest PPP i jakie daje korzyści. Przeanalizujemy także wstępnie możliwości realizacji projektu w tej formule oraz wskażemy programy operacyjne, które pozwolą włączyć do projektu finansowanie z Funduszy Europejskich.

Konsultanci ds. PPP świadczą wsparcie zarówno w siedzibach naszych Punktów Informacyjnych  (PIFE), jak również poza nimi, w formie spotkań informacyjnych, webinariów, spotkań indywidualnych, a także mailowo i telefonicznie.

Chętnie dowiemy się, czy przewidują Państwo realizację inwestycji lub usług w formule PPP. W najbliższym czasie będziemy kontaktować się w tej sprawie.

Jednocześnie zachęcamy do śledzenia naszego profilu Facebookowego „Fundusze Europejskie Świętokrzyskie” (https://www.facebook.com/Fundusze-Europejskie-%C5%9Awi%C4%99tokrzyskie-111787380452212). Znajdziecie tam Państwo aktualne informacje o konkursach dotacyjnych w ramach Funduszy Europejskich oraz dużo wiedzy dotyczącej projektów realizowanych w formule PPP.

Więcej informacji dotyczących PPP znajduje się również na stronie internetowej www.ppp.gov.pl, prowadzonej przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, która jako jednostka centralna ds. PPP dąży do upowszechniania i rozwoju tej formy realizacji zadań publicznych.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

menu-circlecross-circle