Rusza platforma Świętokrzyski e-bazarek!

Opublikowano: 14 lipca, 2020

Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach wychodzi z inicjatywą stworzenia Świętokrzyskiego e-bazarku, strony internetowej, która stanie się pomocna dla Państwa - wystawców: świętokrzyskich rolników, producentów rolnych, producentów i przetwórców regionalnej i ekologicznej żywności, kół gospodyń wiejskich, twórców rękodzieła ludowego, usługodawców usług rolniczych, sprzedawców maszyn i urządzeń rolniczych, ale i dla Państwa - konsumentów (użytkowników).

Chcemy ułatwić Państwu kontakt ze sobą, umożliwić sprzedaż wysokiej jakości produktów lub usług bez udziału pośrednika, w uzgodnionym czasie i miejscu. Mamy nadzieję, że ta forma zyska szerokie grono odbiorców i Państwa akceptację.

Dzięki portalowi Świętokrzyski e-bazarek:

  • w SZYBKI i ŁATWY sposób, BEZPŁATNIE zamieścisz swoją ofertę w internecie,
  • zyskasz BEZPOŚREDNI KONTAKT z odbiorcami swoich towarów i usług,
  • zyskasz DARMOWĄ PROMOCJĘ swojego gospodarstwa lub firmy,
  • znajdziesz szeroką ofertę produktów i usług W CENACH PRODUCENTA.

Zapraszamy już teraz do skorzystania z oferty e-bazarku na stronie www.swietokrzyskiebazarek.pl

Instrukcja zakładania konta użytkownika

Instrukcja dodawania nowego produktu

menu-circlecross-circle