Ruszył montaż kolektorów słonecznych. Można jeszcze przystąpić do projektu

Opublikowano: 9 października, 2020

Informujemy mieszkańców Gminy Złota, że rozpoczęła się realizacja montażu kolektorów słonecznych w ramach projektu „Instalacja systemów energii odnawialnej na domach prywatnych w gminach Wiślica, Nowy Korczyn, Opatowiec, Czarnocin współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 3.1. Wytwarzanie i dystrybucja energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych Osi III: Efektywna i zielona energia Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020”.

W związku z tym zwracamy się z prośbą do uczestników programu o wpłatę II raty, która jest warunkiem montażu urządzeń u odbiorcy.

Wpłat należy dokonywać na numer konta bankowego: Bank Spółdzielczy w Pińczowie o/Złota 49850900022004400004040001 w tytule „II rata – kolektory słoneczne”.

Osoby, które chciałby jeszcze przystąpić do w/w projektu zapraszamy do kontaktu z Urzędem Gminy Złota pod numerem telefonu 41 356 16 33 wew. 19.

menu-circlecross-circle