Ruszyły prace przy Klubie Seniora w Pełczyskach

Opublikowano: 27 września, 2021

Rozpoczęły się prace przy budynku przeznaczonego na potrzeby Klubu Seniora w Pełczyskach. Modernizacja obejmuje roboty ogólnobudowlane, wymianę instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznych, a także remont schodów z podestem i pochylnią dla niepełnosprawnych. Zainstalowane zostanie C.O. oraz wentylacja i klimatyzacja. Pomieszczenia zostaną wyposażone w meble oraz sprzęt AGD. Przewidywany termin zakończenia inwestycji to koniec października 2021 roku, a planowane rozpoczęcie zajęć w Klubie Senior + w Pełczyskach, to początek 2022 roku.

Inwestycja finansowana jest ze środków własnych – 20% oraz 80% dofinansowanie ze środków budżetu państwa – „Program wieloletni SENIOR +” na lata 2021 – 2025. Edycja 2021.

klub seniora

menu-circlecross-circle