Słoneczny Dzień Dziecka (galeria zdjęć)

Opublikowano: 29 maja, 2024

W środowe przedpołudnie najmłodsi mieszkańcy naszej gminy uczestniczyli w obchodach Gminnego Dnia Dziecka. Impreza rozpoczęła się na stadionie w Złotej, a na dzieci czekało wiele atrakcji m.in.: dwie, ogromne zjeżdżalnie, dmuchany plac zabaw, wata cukrowa oraz popcorn, a także zabawy z animatorką.

Uroczystszego rozpoczęcia dokonał Wójt Gminy Złota Waldemar Podsiadło, który życzył dzieciom i młodzieży dobrych ocen i udanej zabawy. Głos zabrała również Dyrektor ZPO Złota Mariola Warzecha, której towarzyszyła Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej Jolanta Piwowarska.

W tym wyjątkowym dniu Złotą odwiedziło mnóstwo osób, a uśmiechy na twarzach najmłodszych były najlepszą nagrodą dla Organizatorów.

Widzimy się za rok!

Galeria

menu-circlecross-circle