Spotkania konsultacyjne dla osób fizycznych zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej

Opublikowano: 1 czerwca, 2020

W związku ze zbliżającym się naborem wniosków nr 1/2020 w zakresie: Rozwój przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność przez podejmowanie działalności gospodarczej, w tym podnoszenie kompetencji osób realizujących operacje w tym zakresie Lokalna Grupa Działania PONIDZIE zaprasza na spotkania konsultacyjne dla osób fizycznych zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej.

Terminy spotkań dla Mieszkańców poszczególnych gmin znajdują się tutaj Harmonogram spotkań w gminach

Ogłoszenie o naborze https://lgdponidzie.pl/stowarzyszenie/nabory

W trakcie spotkań prosimy o zachowanie obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy.

Spotkanie konsultacyjne-

Gmina Złota

Urząd Gminy w Złotej

28-425 Złota

ul. Sienkiewicza 79

04.06.2020 godz. od 8.00 do 9.00

(czwartek)

menu-circlecross-circle