Światowy Dzień Fair Play!

Opublikowano: 21 września, 2023

Siódmego września obchodzony jest  Światowy Dzień Fair Play.  Z tej okazji Polski Komitet Olimpijski od 2021 roku w dniach 7-15 września organizuje #BiegFairPlayPKOl. Jest to akcja ogólnopolska skierowana do dzieci i młodzieży szkół podstawowych i ponadpodstawowych, która ma na celu promować wartości etycznych zarówno w sporcie, jak i w życiu codziennym.

W tegorocznej - III edycji  - nie zabrakło również naszej szkoły. Zespół Placówek Oświatowych w Złotej jako wzorowy partner działań Polskiego Komitetu Olimpijskiego otrzymał pamiątkową limitowaną olimpijską pałeczkę sztafetową.  Jest to nasza duma i jednocześnie motywacja do dalszych działań. Pałeczka olimpijska umieszczona jest w gablocie hali sportowej.

/ZPO Złota/

>> GALERIA ZDJĘĆ <<

sport

menu-circlecross-circle