Ukończono prace przy USC w Złotej

Opublikowano: 23 listopada, 2020

Przy Urzędzie Stanu Cywilnego w Złotej zakończono prace remontowo – modernizacyjne. W ramach prowadzonych prac z istniejących schodów  wejściowych oraz podestu prowadzących do pomieszczeń Urzędu Stanu Cywilnego oraz świetlicy wiejskiej zerwano śliskie, stwarzające duże niebezpieczeństwo płytki ceramiczne. Ich miejsce zajęła kostka brukowa, znacznie bardziej bezpieczna dla użytkowników. Z tego samego materiału wykonano również podjazd dla osób niepełnosprawnych, zabezpieczony barierkami ochronnymi. Nad całością zawisło zadaszenie na konstrukcji drewnianej, pokryte gontem i wykończone obróbkami blacharskimi oraz orynnowaniem. Prace wykonała firma Pana Andrzeja Olesińskiego z Buska Zdroju. Ich wartość to kwota ok. 25 tysięcy złotych pochodząca w całości z dotacji celowej Wojewody Świętokrzyskiego.

Wykonane prace poprawiły nie tylko estetykę budynku i terenu, ale przede wszystkim w sposób zdecydowany wpłynęły na poprawę bezpieczeństwa jego użytkowników.

menu-circlecross-circle