Umowa na klub SENIOR+ w Chrobrzu podpisana

Opublikowano: 5 czerwca, 2020

W Urzędzie Gminy w Złotej podpisano umowę na realizację inwestycji pod nazwą „Remont pomieszczeń z przeznaczeniem na Klub SENIOR + w Chrobrzu”, który zlokalizowany będzie w budynku Domu Ludowego. Ze strony Gminy Złota umowę podpisał wójt Tadeusz Sułek przy kontrasygnacie skarbnika Ewy Pawełczak, natomiast ze strony wykonawcy umowę podpisał Kamil Nogacki, właściciel firmy Gładzie Świętokrzyskie ze Starej Zagości.

Prace obejmą roboty remontowe, w tym roboty rozbiórkowe, roboty murowe, wymianę podłoża i posadzek, stolarki okiennej i drzwiowej, a także roboty wykończeniowe ścian i sufitów, zainstalowanie urządzeń dla niepełnosprawnych m.in. w łazienkach. Wymieniona zostanie również instalacja sanitarna oraz elektryczna. Wykonane zostaną także schody z podestem i pochylnią dla osób niepełnosprawnych.

Przewidywany termin zakończenia inwestycji to 30.09.2020 r.

menu-circlecross-circle