Uroczystości w ZSCKR Chroberz

Opublikowano: 24 czerwca, 2024

W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Bolesława Chrobrego w  Chrobrzu odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024.

W wydarzeniu wzięli udział zaproszeni goście, w tym Wójt Gminy Złota Waldemar Podsiadło. Obecni byli także przedstawiciele Ministerstwa Rolnictwa, zaprzyjaźnionych uczelni wyższych - Politechniki Świętokrzyskiej,  Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, a także instytucji; Stadniny Koni Michałów, ODR Pińczów, ARiMR Pińczów, byli dyrektorzy szkoły – Józef Łagowski, Tadeusz Sułek oraz Jerzy Trzepatowski.

Gospodarzem uroczystości była dyrektor szkoły Anna Lach, która podsumowała mijający rok szkolny, wyraziła dumę z osiągnięć uczniów oraz podziękowała nauczycielom za ich wysiłek i zaangażowanie. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody.

Po części oficjalnej wystąpili uczniowie naszej szkoły, którzy wykonali tańce średniowieczne poprzedzone piękną interpretacją „Bogurodzicy” przez Blankę Łabędzką. Następnie już „na wesoło” młodzież przedstawiła skecz pt. „Ciężki los ucznia”.

zsckr zsckr zsckr zsckr

Zdjęcia: ZSCKR Chroberz

menu-circlecross-circle