Urząd Gminy w Złotej czynny z zachowaniem zasad bezpieczeństwa

Opublikowano: 22 marca, 2021

Od 20 marca 2021 r. w całej Polsce obowiązują ograniczenia związane ze wzrostem zarażeń COVID-19. W związku z tym informujemy, że w Urzędzie Gminy Złota zasady obsługi interesantów zostały dostosowane do obowiązujących przepisów. Jest to podyktowane troską o zdrowie naszych interesantów i pracowników.

W przypadkach, które nie wymagają bezwzględnie osobistej wizyty w Urzędzie, zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub pisemną (za pośrednictwem poczty elektronicznej lub tradycyjnej) - numery telefonów : 41 356 16 01 lub 41 356 16 33 ; adres       e-mail ug@gminazlota.pl  ( numery dostępne też na stronie internetowej Gminy Złota ). Dokumenty można  również przesłać za pośrednictwem skrzynki podawczej ePUAP.

Interesantów, którzy zdecydują się na wizytę w Urzędzie prosimy o stosowanie się do obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Należy przede wszystkim zachowywać dystans społeczny, przestrzegać liczby osób znajdujących się w pomieszczeniu a także bezwzględnie używać maseczek zakrywających usta i nos. Prosimy również o korzystanie ze środków dezynfekujących oraz stosowanie się do poleceń pracowników Urzędu.

menu-circlecross-circle