Warsztaty narzędzia internetowe

Opublikowano: 7 października, 2022
W Gminnej Bibliotece Publicznej w Złotej odbyły się kolejne warsztaty, tym razem poświęcone narzędziom internetowym. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Złotej doskonale i bez barier wykorzystują zdobycze współczesnej techniki. I dlatego warto ich było ukierunkować i pokazać narzędzia internetowe, które będą dla nich atrakcyjne a jednocześnie dadzą im możliwość wykorzystania w ich dalszej edukacji i w dalszym życiu. Były to narzędzia za pomocą których, można tworzyć filmiki, plakaty,zaproszenia, elementy graficzne, gry, quizy. Dzięki tym zajęciom młodzież będzie mogła zrobić filmiki z przeprowadzonych spotkań autorskich, ukazujące ulubione książki i jednocześnie promując czytelnictwo a także Naszą Bibliotekę.
Dziękujemy młodzieży za udział w zajęciach i zapraszamy do biblioteki po książki
Warsztaty realizowane są w ramach projektu Gminnej Biblioteki Publicznej w Złotej pod nazwą "Literacka Kreatywność". Projekt odbywa się w ramach programu Partnerstwo dla książki z Instytutu Książki i dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
narzedzia
menu-circlecross-circle