Warsztaty rękodzielnicze w Klubie "Senior+" w Pełczyskach

Opublikowano: 31 sierpnia, 2022

W dniach 24-25 sierpień w Klubie Senior+ w Pełczyskach odbyły się warsztaty decoupage. Podczas spotkania, Seniorzy zdobili różne przedmioty tj. puszki, słoiki, butelki itp., które po nadaniu im nowego wyglądu mogą stanowić upominek imieninowy, urodzinowy lub też z innej okazji. Mogą również być elementem dekoracyjnym naszego domu czy też służyć do przechowywania drobiazgów. Zajęcia były bardzo inspirujące i sprawiły przybyłym na spotkanie uczestnikom dużą przyjemność.

Technika decoupage to ostatnio bardzo modna metoda zdobnicza polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię wzoru wyciętego z serwetki papierowej, która wywołuje złudzenie perfekcyjnego rysunku na powierzchni przedmiotów.

klub seniora klub seniora klub seniora klub seniora klub seniora

klub seniora

smart

klub seniora

smart

klub seniora

smart

menu-circlecross-circle