Warsztaty Świąteczne - Decuopage

Opublikowano: 15 grudnia, 2021

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Złotej odbyły się Warsztaty Świąteczne Decoupage, to niecodzienna technika zdobienia przy pomocy serwetek, papieru oraz specjalnych do tego celu preparatów.

Warsztaty Świąteczne - Decuopage

Wykonane przez dzieci bombki wyglądają jak ręcznie malowane. Będą niepowtarzalną pamiątką bądź prezentem na święta. Warsztaty decoupage dla dzieci pomagają poszerzyć ich artystyczną wyobraźnię . Na zajęciach uczestnicy zdobyli podstawową wiedzę na temat wykorzystywanych technik i narzędzi. Własnoręcznie przygotowaną ozdobę, zabierają ze sobą do domu. Samodzielnie wykonana dekoracja dla każdego dziecka stanowi źródło niemałej satysfakcji. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Pomoc finansowa dla producentów kukurydzy
Będą nowe autobusy
,,Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”
Zapraszamy
Cytomammobus ŚCO
menu-circlecross-circle