Ważna informacja dla rodziców uczniów!

Opublikowano: 11 maja, 2021

Wójt Gminy Złota informuje, że w związku z reorganizacją oświaty na terenie gminy, od nowego roku szkolnego 2021/2022 funkcjonować będzie jedna szkoła – Zespół Placówek Oświatowych w Złotej (klasy I – VIII z oddziałem przedszkolnym i przedszkolem) oraz dwoma filiami w Chrobrzu i Miernowie z punktami przedszkolnymi, oddziałami przedszkolnymi i klasami I – III.

Szkoły w Chrobrzu i Miernowie, nie będą od nowego roku szkolnego, prowadziły nauczania w klasach IV- VIII.

Kontynuację nauczania w klasach IV – VIII prowadzić będzie Zespół Placówek Oświatowych w Złotej. Rodziców zapraszamy do zapisywania swoich dzieci do szkoły w Złotej. Należy się kontaktować z dyrekcją placówki pod numerem telefonu 41 356 16 14 lub 602 640 782. Odpowiednio wcześniejsze zgłoszenia są niezbędne do przygotowania organizacji roku szkolnego 2021/2022 i dowozu dzieci.

menu-circlecross-circle