Wiosenne Warsztaty dla Dzieci i Młodzieży

Opublikowano: 11 maja, 2023

Jak co roku Gminna Biblioteka Publiczna w Złotej włącza się w obchody Tygodnia Bibliotek, w tym roku pod hasłem Moja, Twoja, nasza Biblioteka ! Celem akcji jest podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa. Z tej okazji w Naszej Bibliotece w ramach Tygodnia Bibliotek odbyły się Wiosenne Warsztaty dla Dzieci i Młodzieży z gminy Złota.

Podczas Warsztatów uczestnicy wysłuchali fragmentów książki Astrid Lindgren pt. Dzieci z Bullerbyn. Wykonali przepiękne, barwne serca z papieru. Pracy było mnóstwo, ale i wiele pomysłów, śmiechu i inspiracji. Po ciężkiej pracy i zaangażowaniu dzieci i młodzieży powstały piękne kolorowe serca, które mogą być prezentem dla ukochanej Mamy.