Wycieczka do Krakowa - Dzisiaj?! No w głowie się nie mieści

Opublikowano: 21 czerwca, 2024

Nareszcie! Zapewne to chcieli powiedzieć  uczniowie klas VI i VII, kiedy w środę 19 czerwca 2024 r. siedzieli w autobusie, który miał ich zawieźć do Krakowa😊Ostatnie dni były dla nich czasem intensywnej nauki przed zakończeniem roku szkolnego, dlatego zasłużyli sobie na odrobinę luzu. Pani Barbara Kasperkowicz- wychowawczyni klasy VI i ja – Mirosława  Nowak-Wawrecka – wychowawczyni klasy VII spełniłyśmy obietnicę daną Naszym Uczniom i zorganizowałyśmy im wycieczkę.

W opiece nad wychowankami pomagała nam Pani Grażyna Zachariasz. Ten wyjazd można potraktować jako zapowiedź wspaniałych wakacji😊Uczniowie sami wybrali film w kinie, który jak się okazało zawiera wiele wartościowych treści. Radość, smutek, gniew, strach, wstyd, zazdrość, nuda to emocje, które towarzyszą nam przez całe życie.

Jak pokonać strach w drodze do osiągnięcia celu i nie zatracić przy tym swojej tożsamości podpowiadają nam bohaterowie filmu  W głowie się nie mieści 2. Wiele sytuacji podobnych do tych z filmu spotyka nas przecież w życiu, dlatego trzeba pamiętać, że nie tylko my popełniamy błędy. Ważne jest jednak to, aby starać się je naprawić.

Naładowani pozytywną energią i radością wracaliśmy do domu. Za chwilę przecież upragnione WAKACJE!

Autorka tekstu i zdjęć: Mirosława Nowak- Wawrecka, ZPO Złota.

wycieczka

menu-circlecross-circle