Wycieczka przedszkolaków z grupy "0"

Opublikowano: 17 czerwca, 2024

Zerówkowicze z ZPO Złota wraz z wychowawczyniami i rodzicami uczestniczyli w wycieczce do „Dziecięcej Krainy Quadów” w Kamedułach. Na miejscu czekało na dzieci wiele atrakcji: plac zabaw, zjeżdżalnia pontonowa, trampoliny, basen z kulkami, dmuchańce i wiele innych.

Największą atrakcją okazał się statek piracki, który już od wejścia przykuł uwagę wszystkich. Każde z dzieci spróbowało też swoich sił w jeździe na quadzie. Nad bezpieczeństwem w czasie jazdy czuwały panie animatorki i rodzice. Pobyt w Kamedułach był okazją do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu oraz zdobywania przez dzieci nowych umiejętności podczas rozmaitych aktywności fizycznych.

Po takiej zabawie wybornie smakowały wszystkim kiełbaski z grilla. Pogoda dopisała, humory także. To był bardzo udany wyjazd.

Szczególne podziękowania należą się paniom z rady klasowej rodziców: Ewelinie Golowskiej i Sylwii Doroz, które zajęły się organizacją wycieczki.

Tekst. Anna Dracz. Zdjęcia: Anna Dracz, Ewelina Golowska. ZPO Złota.

Galeria

menu-circlecross-circle