Wyjątkowy Dzień Kobiet (foto, wkrótce wideo)

Opublikowano: 9 marca, 2023

W środowe popołudnie w Sali gimnastycznej Zespołu Placówek Oświatowych  w Złotej odbył się wyjątkowy koncert skierowany do Pań z gminy Złota. Okazją był Międzynarodowy Dzień Kobiet, a zaproszenie  na muzyczną ucztę skierowali do naszych Pań – Wójt Gminy Złota Tadeusz Sułek oraz Przewodniczący Rady Gminy Złota Adam Wypych.

Prowadzący imprezę Ireneusz Gołuszka, na co dzień Sekretarz Gminy Złota oraz Przewodniczący Rady Powiatu, zaprosił na scenę gwiazdę wieczoru – Michała Steciaka, tenora lirycznego, uczestnika znanego telewizyjnego show „The Voice of Poland”. Pan Michał pojawiał się tego wieczoru w trzech odsłonach. Nazywany polskim Andrea Boccellim muzyk wprowadził niezwykle nastrojowy klimat, który idealnie oddał atmosferę tego święta.

Z oryginalnym wspaniałym, występem zaprezentowali się uczniowie ZPO Złota, przygotowani przez nauczycieli Halinę Wojtasik, Ewę Zachariasz, Marka Purchlę oraz Roberta Siemieńca.

Dużym zaskoczeniem dla publiczności był brawurowy występ proboszcza parafii Złota, księdza dr Grzegorza Kaliszewskiego, który pokazał że na scenie czuje się naprawdę swobodnie.

Nie zabrakło również słodkiej niespodzianki dla wszystkich Pań, a zwieńczeniem koncertu był finałowy występ maestro Steciaka.

Podziękowano również paniom, gospodyniom szkoły, dyrektorce Marioli Warzechy oraz wicedyrektor Renaty Wojas, a także kierownikowi Gminnej Bibliotece Publicznej w Złotej Jolancie Piwowarskiej.

WKRÓTCE WIDEO

Galeria

menu-circlecross-circle