Wyróżnienie za działania na rzecz seniorów oraz szczepień

Podczas uroczystej gali Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach, Tadeusz Sułek, wójt gminy Złota otrzymał w imieniu naszej gminy prestiżowe wyróżnienie. Gmina Złota znalazła się w gronie kilku samorządów, które doceniono za działania na rzecz seniorów oraz za promocję akcji szczepień przeciwko Covid - 19.

Wyróżnienie z rąk władz wojewódzkich odebrała Jolanta Piwowarska, kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Złotej. To również docenienie zaangażowania i poświęcenia pracowników ośrodków zdrowia w Złotej i Chrobrzu za ich trud. Dziękujemy!

gala

galafot. pinczow.com.pl

Umowa podpisana
Szukamy domu dla małych kotków
Podziękowano za pracę na rzecz Rady
Radni obradowali
Zapraszamy do udziału w projekcie „Pracownik szyty na miarę”
menu-circlecross-circle