„Z książką mi do twarzy”

Opublikowano: 12 sierpnia, 2022
Z radością informujemy,że konkurs fotograficzny pt. „Z książką mi do twarzy ” został rozstrzygnięty. Dla autorów zwycięskich i wyróżnionych fotografii mamy nagrody, wśród których są m.in. Vouchery na Park Linowy w Busku Zdroju i upominki. Wszyscy pozostali uczestnicy konkursu otrzymają drobne upominki. Nagrody zostały ufundowane przez Sklep Mrówka Złota, za co serdecznie dziękujemy. Oto wyniki naszego konkursu:
• pierwsze miejsce: Amelia Czekalska
• drugie miejsce: Paweł Niedbalski
• trzecie miejsce: Bartosz Remion
Wyróżnienia otrzymują: Marysia Kozłowska, Alicja Fortuna, Marysia Grzęda, Filip Futrzyński. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie, dziękujemy sponsorowi nagród. Zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do odwiedzania naszej Biblioteki.
menu-circlecross-circle