Zakończenie pozalekcyjnych zajęć sportowych w Hali Sportowej w Złotej w roku szkolnym 2023/2024

Opublikowano: 3 lipca, 2024

22 czerwca 2024r. w Hali Sportowej w Złotej odbyło się zakończenie sportowych ogólnorozwojowych zajęć pozalekcyjnych. Młodzi sportowcy, którzy przez cały rok szkolny uczestniczyli w tych zajęciach zostali nagrodzeni medalami i dyplomami, które wręczył im kierownik hali pan Marek Purchla w asyście pana Marka Sobury i pani Anny Kowalskiej.

 Wraz z dziećmi podziękowania otrzymali również rodzice, którzy systematycznie przywozili swoje pociechy na zajęcia przyczyniając się tym samym do zaszczepienia w nich sportowego ducha.

Na zakończenie spotkania w hali został rozegrany mecz towarzyski starszej grupy zawodników z zaprzyjaźnioną drużyną z Krzczonowa.

 Na dzieci czeka teraz zasłużony letni wypoczynek. Życzymy więc wszystkim sportowcom udanego, aktywnego i bezpiecznego odpoczynku i widzimy się znów w pełnym składzie na zajęciach sportowych w nowym roku szkolnym.

Tekst: Anna Kowalska. Zdjęcia: Mirosław Rumas, Marek Sobura.

zpo

menu-circlecross-circle