Zaproszenie na Ogólnopolskie Targi Organizacji Pozarządowych NGO-EXPO

Opublikowano: 25 października, 2022

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Ogólnopolskich Targach Organizacji Pozarządowych NGO-EXPO. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-28.10.2022 r. w Targach Kielce, ul. Zakładowa 1, Hala E.

Organizatorami wydarzenia są Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego i Fundacja im. Stefana Artwińskiego. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Wiceprezesa Rady Ministrów Prof. Piotra Glińskiego.

Będziemy wdzięczni za umieszczenie informacji na Państwa stronach o Targach NGO-EXPO. Zachęcamy również do informowania o wydarzeniu lokalne NGO-sy oraz do organizacji transportu zbiorowego dla zainteresowanych podmiotów, mających swoją siedzibę na terenie Państwa gmin. Rejestracja zwiedzających oraz grup zorganizowanych odbywa się telefonicznie lub na stronie https://targingo.pl/. Wydarzenie jest bezpłatne i nie ma ograniczenia co do liczby uczestników.

targi NGO

menu-circlecross-circle