Zjawisko/Stopien zagrożenia Oblodzenie/1
Obszar (w nawiasie numer
ostrzeżenia dla powiatu)
powiaty: buski(2), jędrzejowski(2), kazimierski(2), Kielce(2), kielecki(2), pińczowski(2),
staszowski(2), włoszczowski(2)
Ważność od godz. 20:00 dnia 05.01.2021 do godz. 08:00 dnia 06.01.2021
Prawdopodobieństwo 80%
Przebieg Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu
ze śniegiem i mokrego śniegu. Temperatura minimalna około -1°C, w rejonach podgórskich
około -4°C temperatura minimalna gruntu około -2°C, w rejonach podgórskich około -6°C.
Temperatura powietrza zacznie spadać najwcześniej na południu w związku
z przemieszczającymi się z tego kierunku rozpogodzeniami.

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie
Zjawisko/stopień zagrożenia Oblodzenie/ 1
Obszar województwo świętokrzyskie powiat pińczowski
Ważność od godz. 20:00 dnia 05.01.2021 do godz. 08:00 dnia 06.01.2021
Temperatura powietrza zacznie spadać najwcześniej na południu

Ministerstwo Zdrowia opublikowało listę punktów szczepień, które znalazły się na niej w ramach Narodowego Programu Szczepień. W gminie Złota do programu zakwalifikowały się dwa takie punkty; OŚRODEK ZDROWIA W Złotej – PUNKT SZCZEPIEŃ oraz OŚRODEK ZDROWIA W Chrobrzu – PUNKT SZCZEPIEŃ.

szczepmy się

Planujesz zrobienie płyty obornikowej, ogrodzenie chlewni, zakup deszczowni czy kombajnu do działalności usługowej? Świetnie się składa, bo właśnie teraz możesz wystąpić o dotację. Trwają w ARiMR aż cztery nabory.