Dzień Strażaka

Z okazji Dnia Strażaka wszystkim Druhom z Ochotniczych Straży Pożarnych oraz pracownikom Państwowej Straży Pożarnej składamy najserdeczniejsze podziękowania za oddaną służbę. Życzymy skutecznych interwencji i szczęśliwego zakończenia każdej akcji.

Niech św. Florian, patron wszystkich strażaków czuwa nad Wami oraz Waszymi bliskimi.

Wójt Gminy Złota
Tadeusz Sułek

Przewodniczący Rady Gminy Złota
Adam Wypych

Sekretarz Gminy Złota
Ireneusz Gołuszka

Wymieniłeś/aś piec na nowy lub planujesz wymianę?

Jeśli tak mamy dla Ciebie dobrą wiadomość:

Pomożemy Ci otrzymać pieniądze z bezzwrotnego dofinansowania. Nasze dofinansowanie nie koliduje z innymi, jak np. Czyste Powietrze – możesz otrzymać dodatkowe pieniądze.

Nie wiesz, jak to zrobić!

Wystarczy, że:

"Niech się święci 3 Maja"

W Pińczowie odbyły się uroczystości rangi powiatowej upamiętniające rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Wzięły w nim udział delegacje instytucji, służb, a także przedstawicieli organizacji społecznych. Nie zabrakło również delegacji z samorządu Gminy Złota, w osobach Przewodniczącego Rady Gminy Złota Adama Wypycha, Wójta Gminy Złota Tadeusza Sułka oraz pracownika Urzędu Gminy Złota Adriana Oziębłowskiego

3 majaDelegacja samorządu Gminy Złota (fot. Michał Kolera, Echo Dnia)

3 maja 2022Delegacja samorządu powiatowego (fot. Alicja Mazurek)

siatkówka