Wójt Gminy Złota informuje, że  w dniu 17.06.2022 roku tj. piątek

Urząd Gminy Złota będzie

NIECZYNNY

(-) Wójt Gminy Złota

„Cała Polska czyta dzieciom”

Na zaproszenie Jolanty Piwowarskiej, kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Złotej, dzieci z klas I-III wzięły udział w kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” odbywającej  się pod hasłem „Klimat dla polskich autorów”.

Za pośrednictwem czytających dorosłych zaprezentowano dzieciom polską literaturę ostatnich lat,  książkę „Afryka Kazika”, której  autorem jest Łukaszem Wierzbicki.

Swój czas poświęcili dzieciom: Wójt Gminy Złota Tadeusz Sułek, sekretarz  Ireneusz Gołuszka, przewodniczący Rady Gminy  Adam Wypych, Agnieszka Gil, Agnieszka Niedbalska, Agnieszka Rasińska, Marcin Szczęśniak.

Serdecznie dziękujemy.

Źródło: ZPO Złota

czytaj

Ostatnie wolne miejsca na darmowy kurs

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości realizuje projekt „Młodzi, Aktywni z POWER-em” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.

Ostatnie wolne miejsca na darmowy kurs:

Instalator systemów fotowoltaicznych z uprawnieniami SEP. Po szkoleniu gwarantujemy 3-miesięczny PŁATNY staż zawodowy

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami pod adresem: https://kswp.org.pl/pl/projekty/dla-bezrobotnych/mlodzi-aktywni-z-powerem

Termin szkolenia: II połowa czerwca 2022

Miejsce realizacji: Kielce

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!!

Kontakt:

Dorota Krajcarz

Ponadto w ramach projektu zapewniamy:

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 57

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie
Zjawisko/stopień zagrożenia Burze z gradem/ 2
Obszar województwo świętokrzyskie powiat pińczowski
Ważność od godz. 14:00 dnia 09.06.2022 do godz. 01:00 dnia 10.06.2022
Przebieg Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć bardzo silne opady deszczu do 30
mm, lokalnie do 50 mm, oraz porywy wiatru do 75 km/h. Miejscami grad.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%) 80%