Festyn rodzinny już za nami

Opublikowano: 27 sierpnia, 2021

W ramach ogólnopolskiej kampanii informacyjnej  akcji „Szczepimy się!”, w niedzielę 22 sierpnia na stadionie w Złotej odbył się  Festyn Rodzinny, który poprzedziła Msza Święta w złockim kościele w intencji rolników i ich rodzin, a także firm i instytucji współpracujących z rolnictwem.

Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji oraz stoiska firm, kół gospodyń wiejskich, stoiska gminne, strażaków z OSP Złota oraz ZSCKR w Chrobrzu. Na stoisku obsługiwanym przez pracowników SZOZ Złota można była zarejestrować się na szczepienie przeciwko COVID-19.

Dzieci mogły się wyszaleć na dmuchańcach, różnego rodzaju zjeżdżalniach, a także  wziąć udział w grach i zabawach prowadzonych przez animatorów. Można było też się przewieźć dwoma zaprzęgami koni przy akompaniamencie muzyki granej przez miejscowych muzyków.

Na scenie od godz. 16:00 zaprezentowały się młode talenty z gminy Złota, a także zespoły; „Pełczyszczanie”, „Olbryszanie” oraz „Złocowianki”. Hitem wieczoru był występ gwiazd tik-toka oraz youtuba, grupy Menelaos. Zabawa taneczna do późnych godzin nocnych upłynęła przy przebojach serwowanych przez zespół MILTON.

Galeria zdjęć: https://photos.app.goo.gl/MQQjU2WsZpNwDZ3u7

festyn

festyn

festyn

festyn

festyn

festyn

menu-circlecross-circle