Akcja „Szczepimy się” i milionowa wygrana!

Opublikowano: 23 listopada, 2021

W ramach ogólnopolskiej kampanii informacyjnej  akcji „Szczepimy się!”, którą prowadził samorząd Gminy Złota oraz niezwykle wytężonym działaniom pracowników Samorządowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Złotej i Chrobrzu, nasza gmina znalazła się czołówce gmin pod względem dynamiki szczepień. Za podjęte działania związane z promocją szczepień zostaliśmy wyróżnieni przez wojewodę świętokrzyskiego Zbigniewa Koniusza podczas uroczystej gali w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.

mobilny punkt szczepień

Kolejne dobre informacje dotarły do nas z końcem października, kiedy to okazało się że gmina Złota może się pochwalić najwyższym przyrostem zaszczepienia mieszkańców pełnym cyklem szczepień przeciwko COVID -19 w powiecie pińczowskim i dzięki temu otrzymamy nagrodę w wysokości miliona złotych. Środki mają zostać przeznaczone na dalszą akcję związaną z poprawą wyszczepienia naszych mieszkańców.

menu-circlecross-circle